wyszukiwanie zaawansowane
» Lampy warsztatowe LED

Dodatkowe opcje przeglądania

katalog

alt
Skorzystaj z przewodnika pozwalającego dobrać odpowiednie oświetlenie do Twojego pojazdu.

Kontakt

 • NIP: 7310008399
 • E-mail:sklep@basic.com.pl
 • Telefon786 864 750
  42 227 56 51
 • Godziny działania sklepuod poniedziałku do piątku 9.00 - 18.00, w soboty 09.00 - 13.00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Lampy warsztatowe LED

Profesjonalne lampy warsztatowe LED - Philips i Narva

Lampa warsztatowa


Praca w warsztacie wymaga odpowiednich kompetencji, wiedzy oraz... właściwych warunków oświetleniowych. Nawet wprawiony specjalista nie będzie mógł sprawnie wykonać zadania, jeśli ograniczy się jego widoczność. W tej kategorii produktów proponujemy Państwu szeroki wybór lamp ledowych warsztatowych. Zadbaliśmy o to, żeby oferowane przez nas warianty cechowały się najlepszymi parametrami.


Oświetlenie ledowe do warsztatu - dlaczego wysoki wskaźnik oddania barw jest tak ważny?


Jeśli światło przekłamuje kolory, praca może być utrudniona i zwyczajnie frustrująca. W takich warunkach wzrok szybko się męczy. Gdy przedmioty występują w nienaturalnych barwach, łatwiej też o rozproszenie. Praca w warsztacie powinna cechować się precyzją, bo tylko wtedy można rzetelnie wykonać zlecenie. Pragniemy ułatwić takie działania. Każda lampa ledowa warsztatowa, którą można znaleźć w naszym sklepie, charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem oddania barw. Niektóre warianty nieco się pod tym kątem różnią, ale w  naszej ofercie znajdą Państwo tylko oświetlenie led warsztatowe, które rzeczywiście ułatwiają wykonywaną pracę.

Wydobywająca prawdziwy kolor lampa do warsztatu led to wyposażenie, które staje się szczególnie ważne przy pracach wymagających dopasowania koloru. Dobra lampa warsztatowa ledowa pozwala na taki komfort pracy jak przy świetle dziennym. Dzięki temu, że idealnie odwzorowany jest  kolor, temperatura barwowa, nasycenie barw specjalista może mieć poczucie, że efekt jego pracy będzie odpowiedni i że nie marnuje czasu.


Uniwersalne oświetlenie warsztatu


Część modeli dostępnych w naszym sklepie pozwalają na dopasowanie mocy strumienia światła. Tak działają np. lampy warsztatowe philips PJH20. To bardzo przydatna funkcja, bo pozwala korzystać z urządzenia w pomieszczeniach o różnej wielkości (w tym tych większych). Czasem osoba pracująca w warsztacie preferuje łagodniejsze światło. Taki wariant jest przydatny, gdy np. w warsztacie jest dużo naturalnego światła.


Przenośne lampy warsztatowe led, które nie męczą oczu


Długa praca przy sztucznym świecie może bardzo negatywnie odbić się na narządzie wzroku. Oczy zaczynają piec, łzawić, a czasem może pojawić się też uciążliwy ból głowy. Każda osoba, która chociaż raz zmagała się z takimi dolegliwościami, doceni nowoczesną lampę warsztatową led. W najnowszych wariantach wykorzystano technologię, która ma zapobiec zmęczeniu oka. Najczęściej wynika ono bowiem z tego, że światło odbija się od powierzchni. Środkiem zaradczym może być w tym przypadku wykorzystanie matowego filtra. W efekcie:
 • Praca jest bardziej komfortowa
 • Działania mają bardziej precyzyjny charakter
 • Pracownik dłużej utrzymuje skupienie

Oświetlenie led do warsztatu - praca w niesprzyjających warunkach


Za niesprzyjające warunki można uznać środowisko, w którym łatwo o uszkodzenie lampy warsztatowej. Podczas pracy mogą się przecież wydarzyć sytuacje, w których urządzenie upada lub zostaje uderzone. Słabej jakości przenośna lampa warsztatowa led najczęściej nadaje się wtedy do wyrzucenia. Inwestowanie w takie nieoryginalne rozwiązania to strata pieniędzy (bo zakupy trzeba robić parokrotnie) oraz nerwy (bo pracę należy odłożyć na później). Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane w takich sposób, żeby niegroźne były dla nich upadki i inne uszkodzenia mechaniczne. Mocna obudowa chroni mechanizm i pozwala na momentalne wznowienie pracy.

W warsztacie samochodowym na lampy do warsztatu led czekają również inne zagrożenia. Można do nich zaliczyć:
 • rozpuszczalniki
 • chemikalia
 • pyły
 • wodę
Szczelna konstrukcja przenośnej lampy warsztatowej led to gwarancja długiego, bezawaryjnego działania. W tańszych, nieoryginalnych odpowiednikach nierzadko dochodzi do sytuacji, że w maleńkich szczelinach gromadzi się pył. To wystarczy, żeby urządzenie miało problemy z działaniem. Lampy warsztatowe Narva oraz inne przenośne oświetlenie led do warsztatu, oferowane w naszym sklepie są odporne na tego typu incydenty.


Różnorodne warianty lamp warsztatowych - lampy warsztatowe Philips i inne


Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w pracach warsztatowych jest precyzja. Aby nasi klienci mogli doskonale oświetlić roboczą przestrzeń, proponujemy różne warianty lamp.

Lampa czołowa, wyposażona w wygodne pasy, pozwala na komfort podczas pracy oraz dopasowanie kąta padania światła. Z kolei lampy warsztatowe podmaskowe dokładnie oświetlają cały obszar roboczy i można w solidny sposób przyczepić je pod maską auta. Co niezwykle przydatne, pracują również w trybie bezprzewodowym. Warianty przenośne charakteryzują się natomiast ogromną uniwersalnością i z ich pomocą można oświetlić każdy zakamarek samochodu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z typami lamp dostępnych w sklepie Basic i wypróbowania naszych wariantów lamp warsztatowych marek Narva, Penlight, Philips i różnorodnych modeli lampy warsztatowej podmaskowej i czołowej. Zawsze stawiamy na sprawdzonych producentów, dlatego robiąc zakupy w naszym sklepie, wybieracie Państwo tylko ze sprawdzonego oświetlenia warsztatowego. Jeśli będą mieć Państw jakiekolwiek wątpliwości w związku z zakupem, z przyjemnością odpowiemy na pytania.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent

internetica.pl