wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki
Dodatkowe opcje przeglądania
katalog
alt
Skorzystaj z przewodnika pozwalającego dobrać odpowiednie oświetlenie do Twojego pojazdu.
Kontakt
  • NIP: 7310008399

  • E-mail:sklep@basic.com.pl
  • Telefon786 864 750
    42 227 56 51
  • Godziny działania sklepuod poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Zasady wysyłki

Przesyłki realizowane są:
za pośrednictwem firmy kurierskiej - 16,99PLN (pobranie 18,99PLN) (lub w zależności od wagi przesyłki).
Czas realizacji zamówienia:
Czas realizacji zamówień na towary dostępne w magazynie wynosi 2 dni robocze. Czas ten zaczyna biec od pierwszego dnia roboczego, następującego po:
1) dniu złożenia zamówienia - w przypadku płatności przy odbiorze,
2) dniu wpłynięcia środków na wskazany numer konta - w przypadku płatności przelewem.
W przypadku towarów niedostępnych w magazynie, czas realizacji zamówienia zostanie wydłużony o czas ich sprowadzenia (najczęściej około 3dni).
W przypadku, gdy kurier nie zastanie adresata - pozostawi awizo z prośbą o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu ponownej dostawy.
Po pokwitowaniu odbioru przesyłki i ewentualnym dokonaniu płatności Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności przedstawiciela firmy przewozowej. Jeśli zawartość przesyłki nie byłaby zgodna z zamówieniem, kurier spisuje na życzenie odbiorcy protokół niezgodności oraz przyjmuje przesyłkę do zwrotu. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub otwierania, należy odmówić przyjęcia przesyłki oraz w obecności kuriera sporządzić protokół szkody. Jest to warunkiem ewentualnego dochodzenia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl